ZAMMA-SUDY s.r.o. - NÁPOJOVÁ TECHNIKA, VINAŘSKÉ POTŘEBY

Zamma Sudy - vinařské potřeby, nápojová technika

Fungujeme jako maloobchod i velkoobchod.

Nabízíme široký sortiment zboží pro malého vinaře, vinařské a ostatní nápojařské společnosti.

I malý vinař, který pěstuje vinnou révu na zahrádce nebo vyrábí jakékoli ovocné víno jen pro své potěšení, najde vše v našem vojkovickém obchodě pro jeho výrobu.

Nabízíme kompletní sortiment potřebný pro výrobu vína jako jsou filtrační desky od českých, německých a italských výrobců, korkové nebo plastové zátky na vinné nebo šampusové lahve, záklopky, sektové agrafy, lahve na víno, šampus nebo alkohol, veškeré produkty na ošetření hroznů, moštu a vína od několika různých výrobců, chemické postřiky, apod. Jako doplňkový sortiment nabízíme odbornou enologickou literaturu a dárkové zboží, jako jsou sklenice, obaly na víno, koštýře, apod.

Hlavní náplní firmy je prodej veškeré kompletní technologie na zpracování hroznů jako jsou odzrňovací či mlýnkoodzrňovací stroje,pneumatické lisy, flotace,křemelinové,rotační vakuové ,cross flow či deskové filtry,chladící zařízení, plničky, zátkovačky, etiketovačky.

Samozřejmou součástí prodeje strojů je poskytnutí záručního i pozáručního servisu, v případě jakékoli potřeby a to nejen v době vinobraní jsou schopni naši servisní pracovníci okamžitě reagovat jak na telefonické dotazy tak i na servisní zásah přímo na místě u zákazníka.

Posláním firmy ZAMMA-SUDY je především dlouhodobě a pružně uspokojovat potřeby zákazníků z nejrůznějších oborů produkty, kterými dosáhnou kvalitních výsledků u svých výrobků.